Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞIMIZ
Türkiye'de ve dünyada uluslararası lider bir Türk Kimya firması olma hedefiyle çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı geliştirirken, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, tedarikçilerimize,  topluma, çevreye, ekonomiye, çocuklara, dünyamıza; kısacası dokunduğumuz her şeye değer katmayı da amaçlıyoruz. 1987 yılında kurulduğumuzda aşkla ve heyecanla nasıl ki bölgemizin ve ülkemizin lokal ihtiyaçlarına hizmet ettiysek, şimdi de aynı arzu ve heyecanla ait olduğumuz dünyaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek ilerlemeyi işimizin bir parçası olarak kabul ediyoruz ve bu bilinç ile hareket ediyoruz.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve bizleri sevenleri memnun edecek yatırımlarımızı sürdürürken, toplumu ve yaşadığımız dünyaya fayda sağlayacak sosyal sorumluluk projelerini de gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

Bunun yanında BETA Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sosyal sorumluluk anlayışımız dahilinde din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeksizin tüm insanlığı ve dünyayı bir bütün olarak kucaklayıp; saygı ve hoşgörü ile yaşadığımız topluma ve dünyamıza faydalı olmak için çalışmaya devam edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

Sosyal Sorumluluk Projeleri için tıklayın