Tüm Yüzeylere Sprey Dezenfektan

Tüm Yüzeylere Sprey Dezenfektan

06 July 2020 Monday 11:12:22

Sprey yapısıyla en zor kılcal noktalara bile kolayca ulaşabilen Mitreapel Hunter, el dezenfeksiyonunun yanı sıra alışveriş torbalarından ürün ambalajlarına, bilgisayar klavyelerinden otomobil hava kanallarına kadar tüm yüzeyleri 30 saniye içinde dezenfekte ediyor. Yüzde 80 alkol oranıyla mikrop ve bakterilere geçit vermeyen Mitreapel Hunter, gliserinli formülü sayesinde el ve cilt için koruyucu özellik sağlıyor.

BETA Kimya A.Ş.’nin yeni ürünü Mitreapel Hunter Antibakteriyel Sprey Dezenfektan, günlük yaşamın her anında mikrop ve bakterilere karşı kalkan görevi görüyor. 150 ml pratik ambalajıyla herkesin rahatlıkla yanında taşıyabileceği Mitreapel Hunter, özel tanecikli formülü ve basınçlı valfli sprey sistemi sayesinde dezenfekte edilmesi en zor olan yerlere bile anında ulaşarak, yüzey aralarına gizlenen mikrop ile bakterileri hızla yok ediyor.

Mitreapel Hunter ile mikrop ve bakterilere 30 saniyede elveda!

Otomobilden ambalajlı ürünlere, ofis alanlarındaki elektronik aletlerden toplu taşımada temas edilen tüm sert ve yumuşak yüzeylere kadar 30 saniye içinde dezenfeksiyon sağlayan Mitreapel Hunter, gliserinli özel formülü sayesinde el dezenfeksiyonu için de güvenle kullanılabiliyor. Temizlik bezine gerek kalmadan el, poşet, ambalaj, klavye, elbise ve ayakkabı gibi pek çok farklı alanda geniş bir kullanım imkanı sunan Mitreapel Hunter, bileşik içinde çözünmüş yüzde 80 alkol oranıyla bakteri ve mikropları tek hamlede avlıyor.